דלתות כניסה פלדה – סדרת נפחות

דלתות כניסה על בסיס דלת פלדה סטנדרטית בעיצובים בסגנון נפחות יחודיים עם מוטיבים של עיצוב ים תיכוני. בדלתות משולבים סורגים, ידיות ו/או אלמנטים בנפחות ועוד.
דלתות כניסה נפחות מתכתבות עם העיצוב הים תיכוני המסורתי ומשלבות בין טכניקה חדשנית לאווירה של פעם.
החלונות הינם חלונות בידודית מזכוכית מחוסמת כפולה. סורג הדלת הוא חיצוני לחלון ולא בתוך חלון הבידודית כמו שאר דגמי חלונות מה שמקנה לו חספוס חם ואופי של פעם. (ניתן לבקש שהסורג יהיה כלוא בתוך חלון הבידודית בדומה לסורגים בסדרת חלונות.)
המגוון הרחב של הידיות שלנו מאפשר להשלים את עיצוב הדלת באופן מושלם בהתאם לטעמו של הלקוח. בנוסף ניתן להזמין את הדלת במגוון צבעים.

מאפיינים דלתות כניסה פלדה:

  • דלת פלדה: דלתות כניסה פלדה הן דלתות מעוצבות בטיחותיות עם מנגנון נעילה רב בריחי מתקדם.
  • הרכב טכני: דלתות כניסה אלו בנויות על בסיס דלת פלדה שכוללת מעטפת של לוחות פלדה עם קורות חיזוק פנימיים ומילוי פוליאוריטן מוקצץ לבידוד טרמי ואקוסטי טוב. על גוף הדלת משולבים אלמנטים עיצוביים מאלומיניום ו/או חומרים אחרים בהתאם לדגם הדלת. לאחר ליטוש סופי הדלת עוברת צביעה מקצועית איכותית בתנור העמידה לאורך שנים.
  • מנעולי הדלת: בתוך גוף הדלת משולב מנעול רב בריחי עם צילינדר שווייצרי איכותי להגברת תחושת הביטחון.
  • מידות: בסיס הדלת מיוצר בהתאם למידות שנלקחו מבית הלקוח ועל פי מידות אלו מיוצר הדלת והמשקוף באופן מדוייק. את הדלת ניתן להזמין בכנף בודד, כנף וחצי  או דלת דו-כנפית. מידה מקסימלית של כנף בודדת:רוחב 112 ס״מ, גובה 250 ס״מ.

מחפשים דלתות מסדרת נפחות? פנו אלינו

אצלנו בגלטל תוכלו למצוא מגוון דלתות כניסה מסדרה זו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 052-5739993, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.

הצג כפתורים
הסתר כפתורים