דלתות כניסה פלדה – סדרת יווני

סדרת דלתות כניסה בסגנון יווני בנויה על בסיס דלת פלדה סטנדרטית לאוהבי המראה היווני הים תיכוני. בכל דלת שולב חלון/חלונות בעל כותר עליון וכותר תחתון ואלמנט מרכזי בסגנון יווני. בכל חלון משולב סורג בסגנון נפחות קלאסי. כל חלון ממוסגר במסגרת דקורטיבית מאלומיניום שמשתלב עם הכותר העליון והתחתון כשהאלמנט המרכזי מחבר ביניהם. מקובל לשלב בדלת בסגנון יווני גם ידית משיכה בסגנון דומה בכלת מאפיינים בסגנון ים תיכוני.
את הסדרה מאפיינים, בנוסף לחלון מסורג, גם יציקות אלומיניום בעלות נוכחות מאסיבית, לחובבי הז'אנר וכן כדלתות  לבתי כנסת וארונות קודש.
החלונות עשויים מזכוכית מחוסמת כפולה לשיפור הבידוד הטרמי והאקוסטי של הדלת.
ניתן לשלב סורגים, ידיות, אלמנטים נוספים אותם ניתן לראות בקטגוריית פרזולים.

מאפיינים דלתות כניסה פלדה:

  • דלת פלדה: דלתות כניסה פלדה הן דלתות מעוצבות בטיחותיות עם מנגנון נעילה רב בריחי מתקדם.
  • הרכב טכני: דלתות כניסה אלו בנויות על בסיס דלת פלדה שכוללת מעטפת של לוחות פלדה עם קורות חיזוק פנימיים ומילוי פוליאוריטן מוקצץ לבידוד טרמי ואקוסטי טוב. על גוף הדלת משולבים אלמנטים עיצוביים מאלומיניום ו/או חומרים אחרים בהתאם לדגם הדלת. לאחר ליטוש סופי הדלת עוברת צביעה מקצועית איכותית בתנור העמידה לאורך שנים.
  • מנעולי הדלת: בתוך גוף הדלת משולב מנעול רב בריחי עם צילינדר שווייצרי איכותי להגברת תחושת הביטחון.
  • מידות: בסיס הדלת מיוצר בהתאם למידות שנלקחו מבית הלקוח ועל פי מידות אלו מיוצר הדלת והמשקוף באופן מדוייק. את הדלת ניתן להזמין בכנף בודד, כנף וחצי  או דלת דו-כנפית. מידה מקסימלית של כנף בודדת:רוחב 112 ס״מ, גובה 250 ס״מ.

מחפשים דלתות בסגנון יווני? פנו אלינו

אצלנו בגלטל תוכלו למצוא מגוון דלתות כניסה בסגנון יווני, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 052-5739993, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.

הצג כפתורים
הסתר כפתורים