דלתות כניסה פלדה – סדרת חלונות

דלתות כניסה פלדה מעוצבות המשלבות חלון  בגודל משתנה כחלק מעיצוב הדלת, במגוון רחב של דגמים.
דלתות הכניסה משלבות חלון בידודית מעוצב עשוי זכוכית מחוסמת עם תו תקן עם מסגרת מהודרת מאלומניום. החלונות עשויים מזכוכית מחוסמת כפולה לשיפור הבידוד הטרמי והאקוסטי של הדלת.
קיימים דגמים המשלבים סורג אומנותי ,עשוי ברזל צבוע ,אשר חתוך בלייזר בין שתי הזכוכיות של החלון במגוון רחב של עיצובים: צורות גאומטריות, סלסולים אוריינטליים עדינים וכו'.
בחלק מהדגמים שהחלון קצר משולבת מסגרת דקורטיבית בתחתית הדלת הממשיכה בקו ישר את מסגרת החלון. החלונות מעוצבים בסורג לייזר הכלוא בתוך חלון הבידודית וממוסגר במסגרת דקורטיבית.
ניתן לשלב בין הסורגים ודגמי הדלתות כפי רצונכם, בהתאם למגבלות הייצור.

מאפיינים דלתות כניסה פלדה:

  • דלת פלדה: דלתות כניסה פלדה הן דלתות מעוצבות בטיחותיות עם מנגנון נעילה רב בריחי מתקדם.
  • הרכב טכני: דלתות כניסה אלו בנויות על בסיס דלת פלדה שכוללת מעטפת של לוחות פלדה עם קורות חיזוק פנימיים ומילוי פוליאוריטן מוקצץ לבידוד טרמי ואקוסטי טוב. על גוף הדלת משולבים אלמנטים עיצוביים מאלומיניום ו/או חומרים אחרים בהתאם לדגם הדלת. לאחר ליטוש סופי הדלת עוברת צביעה מקצועית איכותית בתנור העמידה לאורך שנים.
  • מנעולי הדלת: בתוך גוף הדלת משולב מנעול רב בריחי עם צילינדר שווייצרי איכותי להגברת תחושת הביטחון.
  • מידות: בסיס הדלת מיוצר בהתאם למידות שנלקחו מבית הלקוח ועל פי מידות אלו מיוצר הדלת והמשקוף באופן מדוייק. את הדלת ניתן להזמין בכנף בודד, כנף וחצי  או דלת דו-כנפית. מידה מקסימלית של כנף בודדת:רוחב 112 ס״מ, גובה 250 ס״מ.

מחפשים דלתות מסדרת חלונות? פנו אלינו

אצלנו בגלטל תוכלו למצוא מגוון דלתות כניסה בסגנון זה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 052-5739993, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.

הצג כפתורים
הסתר כפתורים