דלתות כניסה פלדה – בתי כנסת

סדרת דלתות כניסה לבתי כנסת בנויה על פלטפורמה של דלת הייטק או דלת פלדה סטנדרטית בעלות מוטיבים יהודיים ו/או קלאסים המתאימים לכניסות לבתי כנסת/ בתי מדרש או מוסדות דת יהודיים. המייחד את הסדרה הזו הוא שימוש באלמנטים עיצוביים ממגוון סגנונות בעלי אוריינטציה דתית המתאימים לבתי כנסת, בתי מדרש או מוסדות דת אחרים. האלמנטים כוללים שילוב ויטראז׳ים בחלונות, הדפסים מובלטים על גוף הדלת עם מוטיבים של ירושלים, חלונות עם סורג לייזר בצורת מגן דוד או שילוב פסוק ועוד.
כמו כן כחלק מהגמישות שלנו להגיע להתאמה מליאה לרצון הלקוח, ניתן לשלב ויטראז׳ או סורג לייזר בהתאמה אישית הכוללת את שם בית הכנס, התורם, פסוק אחר ועוד תוך לקיחה בחשבון של מגבלות היצור.

כמובן שניתן לקחת עיצוב של דלת מסדרה אחרת ולבצע לו התאמה לאופי של בית הכנסת/בית המדרש.

מאפיינים דלתות כניסה פלדה:

  • דלת פלדה: דלתות כניסה פלדה הן דלתות מעוצבות בטיחותיות עם מנגנון נעילה רב בריחי מתקדם.
  • הרכב טכני: דלתות כניסה אלו בנויות על בסיס דלת פלדה שכוללת מעטפת של לוחות פלדה עם קורות חיזוק פנימיים ומילוי פוליאוריטן מוקצץ לבידוד טרמי ואקוסטי טוב. על גוף הדלת משולבים אלמנטים עיצוביים מאלומיניום ו/או חומרים אחרים בהתאם לדגם הדלת. לאחר ליטוש סופי הדלת עוברת צביעה מקצועית איכותית בתנור העמידה לאורך שנים.
  • מנעולי הדלת: בתוך גוף הדלת משולב מנעול רב בריחי עם צילינדר שווייצרי איכותי להגברת תחושת הביטחון.
  • מידות: בסיס הדלת מיוצר בהתאם למידות שנלקחו מבית הלקוח ועל פי מידות אלו מיוצר הדלת והמשקוף באופן מדוייק. את הדלת ניתן להזמין בכנף בודד, כנף וחצי  או דלת דו-כנפית. מידה מקסימלית של כנף בודדת:רוחב 112 ס״מ, גובה 250 ס״מ.

מחפשים דלתות כניסה לבית כנסת? פנו אלינו

אצלנו בגלטל תוכלו למצוא מגוון דלתות כניסה מסוגננות לבתי כנסת, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 052-5739993, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.

הצג כפתורים
הסתר כפתורים