דלתות כניסה פלדה – חלונות ויטראז'

דלתות כניסה מעוצבות מסדרת ויטראז' בנויה על בסיס של דלת פלדה קלאסית שמשלבת חלון עם ויטראז' אומנותי כחלק מעיצוב הדלת. חלון הדלת עשוי חלון בידודית מזכוכית מחוסמת כפולה כאשר הזכוכית החיצונית כולל הדפס אומנותי מובלט דמוי ויטראז׳ שעובר צביעה ידנית בצבעי זכוכית מיוחדים. היתרון של שיטה זו הוא שימוש בזכוכית מחוסמת בנוסף לעמידות גבוהה מאד של הויטראז׳ בשל היותו בחלק הפנימי של הזכוכית והוא לא זוכה למגע יד אדם או פגעי מזג אוויר.
סדרת דלתות כניסה זו מרהיבה ביופיה והיא מעשירה כל דלת כניסה עם חלון ומקנה לו יחודיות ועושר עיצובי מדהים.
כמו כן קיימת אפשרות לשילוב ויטראז׳ אומנותי בעיצוב אישי לפי טעם הלקוח שרוצה להתאים את הדלת הכניסה לעיצוב ייחודי של הכניסה שלו.

מאפיינים דלתות כניסה פלדה:

  • דלת פלדה: דלתות כניסה פלדה הן דלתות מעוצבות בטיחותיות עם מנגנון נעילה רב בריחי מתקדם.
  • הרכב טכני: דלתות כניסה אלו בנויות על בסיס דלת פלדה שכוללת מעטפת של לוחות פלדה עם קורות חיזוק פנימיים ומילוי פוליאוריטן מוקצץ לבידוד טרמי ואקוסטי טוב. על גוף הדלת משולבים אלמנטים עיצוביים מאלומיניום ו/או חומרים אחרים בהתאם לדגם הדלת. לאחר ליטוש סופי הדלת עוברת צביעה מקצועית איכותית בתנור העמידה לאורך שנים.
  • מנעולי הדלת: בתוך גוף הדלת משולב מנעול רב בריחי עם צילינדר שווייצרי איכותי להגברת תחושת הביטחון.
  • מידות: בסיס הדלת מיוצר בהתאם למידות שנלקחו מבית הלקוח ועל פי מידות אלו מיוצר הדלת והמשקוף באופן מדוייק. את הדלת ניתן להזמין בכנף בודד, כנף וחצי  או דלת דו-כנפית. מידה מקסימלית של כנף בודדת:רוחב 112 ס״מ, גובה 250 ס״מ.

מחפשים דלתות פלדה עם ויטראז'? פנו אלינו

אצלנו בגלטל תוכלו למצוא מגוון דלתות כניסה עם ויטראז'ים מסוגננים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 052-5739993, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.

הצג כפתורים
הסתר כפתורים